Menu

Zamówienia z Sheafferpen.pl dostacza:

❖ PACZKOMATY INPOST

Przesyłka - przelew: 12,50 zł

-                 -     

❖ KURIER DHL

Przesyłka - przelew: 14.50 zł

Przesyłka - pobranie: 18,00 zł

-                 -     

❖ POCZTA POLSKA

Paczka - przelew: 14,50 zł


więcej>>

Inni klienci kupili również
Pióro jako ekskluzywny podarunek

Pióro wieczne cenionych marek, takich jak np. Sheaffer, to od wielu dekad jeden z najpopularniejszych i uniwersalnych prezentów na każdą okazję. Jest ciekawym pomysłem na podarunek zarówno dla osoby z rodziny na urodziny czy imieniny, jak i dla współpracownika czy kontrahenta, z którym łączą nas dobre oraz długotrwałe relacje biznesowe. Dlaczego tak chętnie się je wybiera, a jednocześnie nadal traktowane jest jako ekskluzywny suwenir?

Słowo pisane, przygotowywane w sposób tradycyjny – bez użycia komputera, coraz bardziej “wychodzi z mody”. Brzmi to trochę nieprawdopodobnie, ale przyjrzyjmy się sprawie z bliska. Zdecydowana większość dokumentów sporządzana jest na klawiaturze dowolnego urządzenia, a dodatkowo coraz częściej w umowach stosuje się podpisy elektroniczne. Co więcej, w krajach Skandynawskich padł pomysł, aby usunąć naukę pisania ręcznego ze szkół na rzecz maszynopisów. Powody? Trudności z importem papieru, a także wyjście naprzeciw panującej sytuacji – dzieci od najmłodszych lat czas spędzają przy tabletach, telefonach komórkowych i laptopach, a zawody, które związane są z trzymaniem długopisu czy pióra w dłoni to margines, zamieniający się po prostu w hobby – takie jak kaligrafia. Sytuację można porównać do tego, jaką rolę pełnią gazety w systemie mediów w 21 wieku. Ich sprzedaż spada na rzecz otwartych treści w Internecie, które cechuje szybkość, możliwość natychmiastowej interakcji, a także możliwość ich współtworzenia. Obecnie papierowe wydanie drogiej prasy to poniekąd oznaka przynależności do konkretnej grupy społecznej czy statusu finansowego. Dlatego otrzymanie wartościowego pióra wiecznego Sheaffer z linii Intensity, Prelude, Sagaris bądź Taranis zawsze będzie prezentem godnym uwagi, podkreślającym szacunek do obdarowywanego, a także jego inteligencję.

Wbrew pozorom zakup pióra wiecznego czy porządnego długopisu to duże wyzwanie. Jego wybór można porównać do wyboru zegarka bądź biżuterii. Należy pamiętać o tym, aby prezent był zgodny z charakterem osoby, która go dostanie, podkreślając jego cechy. Prosty przykład – dla eleganckiej kobiety zajmującej wysokie stanowisko kierownicze, warto dobrać taki model, który podkreśli jej delikatność, a jednocześnie stanowczość i pewność siebie. Pomyśl także o grawerze, który jest świetnym pomysłem na spersonalizowanie akcesorium.

 

czytaj całość »
PIÓRO W BIZNESIE

W książkach dotyczących etykiety biznesu oraz savoir vivre, można przeczytać, że pióro wieczne powinno być podstawowym narzędziem do pisania. To właśnie ono zapewnia elegancje, powagę i kojarzy się z zamożnością. W wielu przypadkach zalicza się je do biżuterii. Pióro jest dopełnieniem Twojego wizerunku, podkreśla Twoją klasę.

Pióra wieczne, między innymi od firmy Sheaffer są czymś więcej niż tylko przyborem do pisania. Są one świadkami wielkich momentów w dziejach ludzkości — podpisywania istotnych umów, kontraktów itd. Przecież to właśnie piór do dzisiaj używają premierzy i prezydenci do składania podpisów pod traktatami.

Pióro wieczne w biznesie jest oznaką statusu, dodaje autorytetu. Używając takiego pióra, z pewnością pokazujemy szacunek naszym kontrahentom. Przydaje się bardzo często — przecież prowadząc biznes, składamy podpisy na co dzień. Można powiedzieć, że to wizytówka firmy.

Co więcej, pióro wieczne jest bardzo często używane jako upominek biznesowy. To sprawdzony, wartościowy i wytworny prezent, który świadczy o klasie darczyńcy. Warto, aby produkt, który dajemy w prezencie, pasował do przyszłego właściciela. Decydując się na tak prestiżowy upominek, warto postawić na odpowiednią markę. Dobrym pomysłem są pióra Sheaffer Prelude, Intensity, Sagaris, VFM lub Taranis.

W coraz bardziej skomputeryzowanym biznesie, pióra mogą mieć również wymiar sentymentalny. Przypominają o czasach, kiedy obowiązkowe było prowadzenie odręcznej dokumentacji.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz między innymi pióra Sheaffer 100 i 300. To produkty, które podkreślą Twój poważny wizerunek w interesach, dobry smak i pokażą przywiązanie do tradycji.

 

 

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl