Menu

Zamówienia z Sheafferpen.pl dostacza:

❖ PACZKOMATY INPOST

Przesyłka - przelew: 12,50 zł

-                 -     

❖ KURIER DHL

Przesyłka - przelew: 14.50 zł

Przesyłka - pobranie: 18,00 zł

-                 -     

❖ POCZTA POLSKA

Paczka - przelew: 14,50 zł


więcej>>

Pióro jako ekskluzywny podarunek

Pióro wieczne cenionych marek, takich jak np. Sheaffer, to od wielu dekad jeden z najpopularniejszych i uniwersalnych prezentów na każdą okazję. Jest ciekawym pomysłem na podarunek zarówno dla osoby z rodziny na urodziny czy imieniny, jak i dla współpracownika czy kontrahenta, z którym łączą nas dobre oraz długotrwałe relacje biznesowe. Dlaczego tak chętnie się je wybiera, a jednocześnie nadal traktowane jest jako ekskluzywny suwenir?

Słowo pisane, przygotowywane w sposób tradycyjny – bez użycia komputera, coraz bardziej “wychodzi z mody”. Brzmi to trochę nieprawdopodobnie, ale przyjrzyjmy się sprawie z bliska. Zdecydowana większość dokumentów sporządzana jest na klawiaturze dowolnego urządzenia, a dodatkowo coraz częściej w umowach stosuje się podpisy elektroniczne. Co więcej, w krajach Skandynawskich padł pomysł, aby usunąć naukę pisania ręcznego ze szkół na rzecz maszynopisów. Powody? Trudności z importem papieru, a także wyjście naprzeciw panującej sytuacji – dzieci od najmłodszych lat czas spędzają przy tabletach, telefonach komórkowych i laptopach, a zawody, które związane są z trzymaniem długopisu czy pióra w dłoni to margines, zamieniający się po prostu w hobby – takie jak kaligrafia. Sytuację można porównać do tego, jaką rolę pełnią gazety w systemie mediów w 21 wieku. Ich sprzedaż spada na rzecz otwartych treści w Internecie, które cechuje szybkość, możliwość natychmiastowej interakcji, a także możliwość ich współtworzenia. Obecnie papierowe wydanie drogiej prasy to poniekąd oznaka przynależności do konkretnej grupy społecznej czy statusu finansowego. Dlatego otrzymanie wartościowego pióra wiecznego Sheaffer z linii Intensity, Prelude, Sagaris bądź Taranis zawsze będzie prezentem godnym uwagi, podkreślającym szacunek do obdarowywanego, a także jego inteligencję.

Wbrew pozorom zakup pióra wiecznego czy porządnego długopisu to duże wyzwanie. Jego wybór można porównać do wyboru zegarka bądź biżuterii. Należy pamiętać o tym, aby prezent był zgodny z charakterem osoby, która go dostanie, podkreślając jego cechy. Prosty przykład – dla eleganckiej kobiety zajmującej wysokie stanowisko kierownicze, warto dobrać taki model, który podkreśli jej delikatność, a jednocześnie stanowczość i pewność siebie. Pomyśl także o grawerze, który jest świetnym pomysłem na spersonalizowanie akcesorium.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl