Menu

Zamówienia z Sheafferpen.pl dostacza:

❖ PACZKOMATY INPOST

Przesyłka - przelew: 12,50 zł

-                 -     

❖ KURIER DHL

Przesyłka - przelew: 14.50 zł

Przesyłka - pobranie: 18,00 zł

-                 -     

❖ POCZTA POLSKA

Paczka - przelew: 14,50 zł


więcej>>

Sklep Sheaffer

Sklep Sheaffpen.pl to miejsce w którym kupią Państwo oryginalne i niezawodne artykuły piśmienne legendarnej marki Sheaffer.

Jeśli cenicie historię piśmiennictwa oraz poszukujecie luksusowych produktów piśmiennych najwyższej jakości, to trafiliście we właściwe miejsce. Oferujemy pełny wybór produktów Sheaffer we wszystkich dostępnych wariantach. W przystępnych cenach kupią Państwo części przednie do większości modeli piór wiecznych w kilku grubościach stalówek. Gwarantujemy również pełny wachlarz akcesoriów: naboje do piór wiecznych, wkłady do piór kulkowych i długopisów, atramenty w butelkach oraz tłoczki. Polecamy także etui skórzane Sheaffer oraz luksusowe pudełka prezentowe.

Ze względu na szeroką gamę oferowanych produktów przygotowaliśmy prostą nawigację umożliwiającą łatwe poruszanie się po sklepowych "półkach". Dotarcie do dowolnego produktu nie stanowi najmniejszego problemu.

Oferta
Sheaffer to marka, w której paleta produktowa zawiera instrumenty piśmienne z każdej półki i na każdą kieszeń. Tanie i niezawodne długopisy oraz ołówki z kolekcji Sentinel, jaki i z najwyższego pułapu cenowego instrumenty z serii Prelude i Legacy. Jeśli cenią Państwo pióra wyposażone w zakręcaną skuwkę proponujemy produkty z serii Intesity. A może chcieliby Państwo spróbować sił w kaligrafii? Jeśli tak, polecamy trzy rodzaje piór z kolekcji Sheaffer Calligraphy wyposażonych w stalówki F (fine - cienka), M (medium - średnia) lub B (broad - gruba).

Dlaczego Sheaffer
Sheaffer to ponad stulecie historii piśmiennictwa, na które składają się zarówno atrament Sheaffer Skrip jak i stalówka zintegrowana z osłoną sekcji będącą inspiracją dla kolekcji tak uznanych producentów piór wiecznych, jak Waterman czy Parker. Wszystkie instrumenty piśmienne posiadają wyjątkowy znak jakości - White Dot® - czyli białą kropkę naniesioną ręcznie na klips (u i jego nasady).


Sheaffpen.pl obsługuje firma Jurek i Jurek sc, ul. Strawczyńska 19, 01-473 Warszawa.
Tel: (22) 39 00 966
Infolinia: 801 066 449
email: sklep@sheaffpen.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl