Menu

Zamówienia z Sheafferpen.pl dostacza:

❖ PACZKOMATY INPOST

Przesyłka - przelew: 12,50 zł

-                 -     

❖ KURIER DHL

Przesyłka - przelew: 14.50 zł

Przesyłka - pobranie: 18,00 zł

-                 -     

❖ POCZTA POLSKA

Paczka - przelew: 14,50 zł


więcej>>

PIÓRO W BIZNESIE

W książkach dotyczących etykiety biznesu oraz savoir vivre, można przeczytać, że pióro wieczne powinno być podstawowym narzędziem do pisania. To właśnie ono zapewnia elegancje, powagę i kojarzy się z zamożnością. W wielu przypadkach zalicza się je do biżuterii. Pióro jest dopełnieniem Twojego wizerunku, podkreśla Twoją klasę.

Pióra wieczne, między innymi od firmy Sheaffer są czymś więcej niż tylko przyborem do pisania. Są one świadkami wielkich momentów w dziejach ludzkości — podpisywania istotnych umów, kontraktów itd. Przecież to właśnie piór do dzisiaj używają premierzy i prezydenci do składania podpisów pod traktatami.

Pióro wieczne w biznesie jest oznaką statusu, dodaje autorytetu. Używając takiego pióra, z pewnością pokazujemy szacunek naszym kontrahentom. Przydaje się bardzo często — przecież prowadząc biznes, składamy podpisy na co dzień. Można powiedzieć, że to wizytówka firmy.

Co więcej, pióro wieczne jest bardzo często używane jako upominek biznesowy. To sprawdzony, wartościowy i wytworny prezent, który świadczy o klasie darczyńcy. Warto, aby produkt, który dajemy w prezencie, pasował do przyszłego właściciela. Decydując się na tak prestiżowy upominek, warto postawić na odpowiednią markę. Dobrym pomysłem są pióra Sheaffer Prelude, Intensity, Sagaris, VFM lub Taranis.

W coraz bardziej skomputeryzowanym biznesie, pióra mogą mieć również wymiar sentymentalny. Przypominają o czasach, kiedy obowiązkowe było prowadzenie odręcznej dokumentacji.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz między innymi pióra Sheaffer 100 i 300. To produkty, które podkreślą Twój poważny wizerunek w interesach, dobry smak i pokażą przywiązanie do tradycji.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl